Prodej, dům Všenory

Popis nemovitosti

Prodej, rodinný dům, 8+2KK, 362 m2, dvojgaráž, bazén, Všenory, Praha- západ.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej prostorný rodinný dům s užitnou plochou 362 m2 a dispozicí 8+2KK v obci Všenory, hned vedle hranice s obcí Dobřichovice, Praha-západ na svažitém pozemku o výměře 809 m2 orientovaném na sever. Příslušenstvím domu je dvojgaráž s užitnou plochou 74 m2 a vnitřní vyhřívaný bazén 5,5 x 3 m s protiproudem od francouzského výrobce Desjoyaux.

Dům je původně z roku 1979, který v roce 2004 prošel rozsáhlou rekonstrukcí a vybudováním 3. NP, přístaveb, bazénu, zimní zahrady, venkovního krytého schodiště a dvojgaráže se zázemím (dílna a sklady). Dům má 2 samostatné vstupy a 2 schodiště, proto je možné prostory v levé části využít k podnikání a v pravé části k bydlení.

Velkou předností jsou 2 centrální vysavače a zabezpečovací zařízení, kterými jsou dům i dvojgaráž vybaveny. Příjemné chvilky odpočinku můžete trávit na 3 terasách nebo v zimní zahradě sousedící s obývacím pokojem v 2.NP. Součástí prodeje jsou vestavěné skříně a kuchyňská linka s kamennou deskou z brazilské žuly, varnými deskami plástve od německého výrobce Küppersbusch a vestavěné spotřebiče.

Výtápění domu a vyhřívání bazénu je zajištěno elektro kotlem s akumulačním výměníkem. Díky tomuto systému jsou poplatky za elektřinu pouhých 10.000,-Kč/měsíc. Ohřev vody je zajištěn 2 elektrickými bojlery o objemech 200 litrů. Kuchyň a koupelny jsou vybaveny podlahovým vytápěním s termostatem. Okna a venkovní dveře jsou plastová s izolačním dvojsklem.

Veškerá občanská vybavenost je v sousedních Dobřichovicích. V okolí krásná příroda, lesy, řeka Berounka a cyklostezka Praha - Karlštejn. Vlaková zastávka Dobřichovice je 3 minuty chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost vlakem za 20 min. v Praze- Smíchov.

Cena: 26.000.000,-Kč včetně právních služeb a provize RK.

Součástí nabídky jsou i půdorysy.

Zajistíme zdarma hypoteční servis.

V případě zájmu o další informace nebo prohlídku mě kontaktujte.

Fotogalerie

Kontaktní formulář