Reference


Pan Pýcha byl velice vstřícný při sjednávání termínů schůzek a umožnil nám více prohlídek nemovitosti jak před tak po podpisu rezervační a kupní smlouvy. Také byl nápomocen při odhadu ceny nemivitosti. Pan Pýcha byl upřímný, nic neskrýval, a jeho znalost stavařiny byla užitečná.

Ing. Petr Sedlář, Karlík, Praha-západ

Perfektní, rychlé a profesionální jednání. Mohu jen doporučit.

Andrea Elerinna, Praha 2

Velice dukladny a peclivy

Ing. Renata Hubertová

Velká spokojenost s makléřem, který vše zajistí na klíč, je naprosto spolehlivý.

Ing. Eva Záhorňacká, Dobřichovice

Vše proběhlo naprosto v pořádku a dle dohody.

Lukáš Zenkl, Praha 10 - Strašnice

Velmi vstřícný a ochotný, jednání bylo přímočaré a rychlé - bez zbytečných kliček. Servis v ceně (úschova atd.) také na jedničku. Mohu jedině doporučit.

Ing. Jiří Sejtko, Harrachov, okr. Semily.

Makléře, pana Jaroslava Pýchu, doporučuji každému, kdo se má zájem setkat s profesionálem v oboru realit, neboť je v tomto oboru fundovaný, spolehlivý, korektní, vstřícný, lidský, pracuje vždy v zájmu svého klienta a kromě toho je pohodovým a milým člověkem, což je velice důležitým faktorem při nejednoduchých životních situacích souvisejících s prodejem, či koupí nemovitosti. Za jeho přístup a služby mnohokrát děkuji. Marie Mohapelová

Marie Mohapelová, Lety u Dobřichovic, Praha-západ.

Profesionální vystupování, přesnost, vstřícnost, pochopení potřeb klientů.

Kamil Kubeš

Velmi vstřícný, šikovný, pozitivní a profesionální, určitě doporučuji.

Veronika Bejlková, Černolice

Naprosto vynikající spolupráce.

Ing. Eva Záhorňacká, Dobřichovice

: Absolutní spokojenost s panem Pýchou a jeho prací. K té 10 bych přidal i několik hvězdiček.

Vladimír Pacovský, Praha 2

Pan Pýcha je velmi vstřícný. Vždy jsme se bez problémů dohodli. Celý proces prodeje měl pevně v rukách a informoval nás o všem co bylo potřeba. Doporučuji.

Tomáš Turský, Praha 9

Maximálně vstřicný přístup,kdykoliv vše vysvětlí, informuje jak prodej pokračuje a co se právě děje. Naši nemovitost ještě prodal za vyšši částku, než jsme požadovali. Prostě super chlap.

Petr Šice, Černošice, Praha - západ

Profesionalni pristup a kvalitni sluzby.

Pavel Schmidt, Černolice, Praha - západ

Práce pana Pýchy je vysoce profesionální a jeho lidský přístup k nám jako klientům byl při naší spolupráci zcela nad naše očekávání. Jakýkoli náš dotaz nebo prosba nebyly pro pana Pýchu problém. Servis v podobě zajištění všech náležitostí spojených s prodejem nemovitosti hodnotíme také jako výjimečný. Pana Pýchu velmi rádi doporučujeme všem, kdo chtějí prodat nebo koupit nemovitost.

Jaroslava Dočkalová, Praha 10

Vše proběhlo hladce a bez problémů. Vstřícné a profesionální jednání.

Jan Kulhánek, Křižatky, Beroun

Pečlivý, dochvilný, vstřícný, zodpovědný, sice za dost peněz, ale sám bych nebyl zdaleka tak úspěšný. Vážím si jeho práce, našeho obchodního vztahu.

Jan Kopp, Černošice, Praha - západ

S prací p. Pýchy jsme byli velice spokojeni.

Hana Klasová, Černošice, Praha - západ

člověk na svém místě.

Jiří Masopust, Dobřichovice, Praha - západ

Pan Pýcha pro nás již pracoval poněkolikáté. Pokaždé jsme byli maximálně spokojeni – byl vstřícný, vyvinul maximální úsilí k nalezení vhodného nájemce. Jeho vystupování bylo profesionální, vždy měl perfektně připravené podklady k jednání.

Ing. Renata Hubertová, Praha 2

Výborný přístup po všech stránkách.

Václav Kraus, Praha 9

korektni rychla spoluprace

Kateřina Rázlová, Praha 9

Fundovaný, vstřícný, ochotný, spolehlivý s korektním a profesionálním, přesto velice lidským přístupem ke klientům. Dle mého soudu realitní makléř jaký má být. Vřele doporučuji spolupráci s panem Jaroslavem Pýchou.

Marie Mohapelová, Lety u Dobřichovic, Praha - západ

Profesionál, nestranný, reálný, co slíbil to dodržel, vždy k dispozici na telefonu nebo mailu, okamžitě odpovídal. Opravdu mám jen superlativy.

Vlastimil Veselý, Černošice, Praha - západ

Jednání pana Pýchy bylo po celou dobu velmi vstřícné, byl milý, ochotný, velmi pěkně se choval v každé situaci, která při prodeji nastala. Pan Pýcha má profesionální přístup ke klientovi, působí klidně a vyrovnaně. Zvládá situaci, kdy je člověk z prodeje vystresovaný, lidským a citovým způsobem.

Jiří Paulíček, Dobřichovice, Praha - západ

Pan makléř se od začátku snažil maximálně vyjít vstříc prodávajícím i kupujícím. S jeho službami jsme byli opravdu velmi spokojeni. Když člověk kupuje svou první nemovitost, má strach ze spousty nejrůznějších černých scénářů, kterých je dnes plný internet. Nejenže žádný z těchto scénářů nenastal, ale pan Pýcha také všechny podobné obavy rozptýlil a jakoukoli nejasnost byl ochoten v klidu a podrobně vysvětlit. Děkujeme Lukačišinovi.

Jakub Lukačišin, Všenory, Praha - západ

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení